"Sportovec nemůže utíkat s penězi v kapsách. Musí běžet s nadějí v srdci a se sny v hlavě"

 

 

Emil Zátopek

„Sportovec nemůže utíkat s penězi v kapsách. Musí běžet s nadějí v srdci a se sny v hlavě.“ — Emil Zátopek

Zdroj: https://citaty.net/citaty/1947407-emil-zatopek-sportovec-nemuze-utikat-s-penezi-v-kapsach-musi-b/

 

14.4. Včerejšek byl náš den! MVP České Budějovice, rozhodčí p. Ovesná: Betty Star from Amber V1 CAJC. BOJ. Vojttíšek V1 CAC, BOB, splnil podminky pro udělení titulu grandšampion. Pak zde také byly posouzeny Vojttíškovy a Vigovy dcerky ve třídě mladých a veteránů a ve třídě vítězů vnučka Metoděje. Odpoledne pak Vojtíšek se svým strýčkem Quickem Podskalské dolejší vedli šedesátihlavý průvod krysaříků vstříc mezinárodnímu uznání před komisaři vědecké komise FCI na zámku Ohrada.

 

 

 

 

1.4. Máme za sebou první letošní výstavu, oblastku v Budějovicích. Mám ráda maléí výstavy, člověk si jede zavystavovat pro radost. Byl to debut pro naše chlupatky, Idu a Betku. Obě obstály dobře

 

 

2.4. 17.3. jsmmee se účastnili k lubové výstavy, kde Betka oobdržela V3 a Hugísek VD 3. To nejsou výsledky, ze kterých bych se zas tolik radovala. Mnohem větší radost mám z toho, že jak Hugo Spero meliora,, tak Čokoláda Spero meliora prošli bez potíží bonitací a jsou chovnými zvířaty.

 

6.4. Vrh K je vrhem, který bych si přála vždycky: Naprosto bezproblémový porod, naprosto bezproblémová štěńata s úžasnou povahou, naprosto žádné vady u žádné z nich. Obě holčičky už mají svůj nový domov, a tak Klementino a Kytičko, hodně štěstí v nových smečkách!

 

 

    Klementina Spero meliora

 

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 14.04.2019 19:35:41